OMEGA Automatic Genéve, armbandsur, automatisk, cal. 1012, stål, 1970-tal.

2071875. OMEGA Automatic Genéve, armbandsur, automatisk, cal. 1012, stål, 1970-tal.

Blå urtavla, datum.
Signerad urtavla, boett och urverk.
Boett ref 166.0163.
Serie nr 37237000
Diameter exkl krona ca 35 mm

Armband ej original, ej Omega..

Armband ej original, ej Omega. Repor. Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Small Treasures

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå urtavla, datum.
Boett ref 166.0163.
Serie nr 37237000
Diameter exkl krona ca 35 mm

Tema

Small Treasures

Antal besök: 1 222