VÄGGARMATUR, Oscariansk, elektrifierad fotogenlampa, 18/1900-tal.

207186. VÄGGARMATUR, Oscariansk, elektrifierad fotogenlampa, 18/1900-tal.

Höjd 20.5 cm.
Bredd, ca. 28 cm.

Senare elektifiering.
Glaskupa med obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20.5 cm.
Bredd, ca. 28 cm.

Senare elektifiering.
Glaskupa med obetydliga nagg.

Antal besök: 658