GOLVUR, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.

207165. GOLVUR, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 190 cm.

Bruksslitage. Pendel och 2 lod.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 190 cm.

Antal besök: 1 274