SIGURD RING. olja på duk, signerad.

2071647. SIGURD RING. olja på duk, signerad.

Storlek 57 x 47 cm, totalstorlek 75 x 65 cm-.

Ram med skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med skav.

Antal besök: 1 679