Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal.
20702. STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal.
Gröntonade. Modell axet.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Gröntonade. Modell axet.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
701