ERIK ELFVEN. "Naket", olja på duk, signerad.

207021. ERIK ELFVEN. "Naket", olja på duk, signerad.

Ca 73 x60 cm.

Repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 73 x60 cm.

Repor, färgbortfall.

Antal besök: 1 799