FERENC GAAL. Stilleben med tidning och gult krus. Signerad Gaal. F och daterad -48.

207017. FERENC GAAL. Stilleben med tidning och gult krus. Signerad Gaal. F och daterad -48.

Oljemålning på duk 33 x 46 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.

Antal besök: 1 506