TORSTEN ESBJÖRNSSON. KONKRET KOMPOSITION.

2070021. TORSTEN ESBJÖRNSSON. KONKRET KOMPOSITION.

Olja på duk, a tergo signerad, 53x37 cm.

Torsten Esbjörnsson (1925–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 845