AFRO VAS/FIGURIN, gips, troligen Italien. 1950/60-tal.

206974. AFRO VAS/FIGURIN, gips, troligen Italien. 1950/60-tal.

Höjd 29 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 722