BADKARSSOFFA samt FÅTÖLJ, gustaviansk stil, 1900-tal.

20688. BADKARSSOFFA samt FÅTÖLJ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Soffans längd ca 135 cm.

Slitage. Fläckar på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd ca 135 cm.

Slitage. Fläckar på klädsel.

Antal besök: 2 407