SKÅL, glas, "Förtrollande Slända", graalteknik, Astrid Gate, Johansfors.

206876. SKÅL, glas, "Förtrollande Slända", graalteknik, Astrid Gate, Johansfors.

Certifikat medföljer. 56/299. Signerad Diameter 23, höjd 13,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 937