PALL, kring 1900-talets mitt.

PALL, kring 1900-talets mitt.
2068330. PALL, kring 1900-talets mitt.

Sitthöjd ca 35 cm.
Bredd ca 63 cm.

Skada i masonitskiva undertill. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 35 cm.
Bredd ca 63 cm.

Antal besök: 395