BRANDMUNSTYCKE, mässing, 1900-tal.

2067999. BRANDMUNSTYCKE, mässing, 1900-tal.

Längd ca 64 cm.

Bruksslitage.
Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 64 cm.

Bruksslitage.
Ytsmuts.

Antal besök: 1 015