PINNSOFFA, Edsbyverken, 1900-talets mitt.

206796. PINNSOFFA, Edsbyverken, 1900-talets mitt.

Förvaring under sitsen.

Längd 152, bredd 42, höjd 74 cm. Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förvaring under sitsen.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 832