PENDELUR, Junghans.

PENDELUR, Junghans.
2067635. PENDELUR, Junghans.

Höjd ca 100 cm.
Bredd ca 30 cm.

Bruksslitage,repor,märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2067635. PENDELUR, Junghans.

Höjd ca 100 cm.
Bredd ca 30 cm.

Bruksslitage,repor,märken.

Antal besök: 1 843