TELEFONER, 2 st, LM Ericsson, 1900-talets början.

206751. TELEFONER, 2 st, LM Ericsson, 1900-talets början.

Höjd ca 30 - 54 cm
2 lösa delar medföljer.

Slitage, märken, repor. Väggtelefon med gåvoplakett. Tygsladdar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 - 54 cm
2 lösa delar medföljer.

Antal besök: 808