BLOMSTERBORD i teak och rotting. 1900-talets andra hälft.

206719. BLOMSTERBORD i teak och rotting. 1900-talets andra hälft.

Blomsterbord med löstagbar bricka
Höjd 65 cm
Bredd/längd 89 cm
Djup 34 cm.

Bruksslitage, fuktfläckar, repor
Bricka med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm
Bredd/längd 89 cm
Djup 34 cm.

Bricka med rost.

Antal besök: 971