EMALJSKYLT, "Essolube Motor Oil", bensinia, 1900-talets mitt.

206660. EMALJSKYLT, "Essolube Motor Oil", bensinia, 1900-talets mitt.

Mått 40,5 x 40,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 40,5 x 40,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 360