MÖRKERKIKARE, Ryssland, 1900-tal.

2066546. MÖRKERKIKARE, Ryssland, 1900-tal.

Höjd cirka 17 cm
Längd 30 cm.

Bruks och åldersslitage
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 17 cm
Längd 30 cm.

Bruks och åldersslitage
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 952