BENGT LINDSTRÖM (1925-2008). "Lek i gryningen" 1972. Olja på duk.

206648. BENGT LINDSTRÖM (1925-2008). "Lek i gryningen" 1972. Olja på duk.

Signerad Lindström. 54 x 62 cm.
Intyg från Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 583