RULLMÅLNING, Kina, dekor av krigare.

206601. RULLMÅLNING, Kina, dekor av krigare.

Längd ca 243 cm.

Omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 243 cm.

Antal besök: 740