FIGURINER, 2st, glas, troligen Italien, 1900-tal.

Man och kvinna.
Högsta höjd ca 30 cm.

Man: Tillverkningsspricka i ett ben.
Kvinna: Lagningar på två ställen.

Man och kvinna.
Högsta höjd ca 30 cm.

Föremålsnr
20660
Antal besök: 514