BORD, barockstil, 1920-tal.

BORD, barockstil, 1920-tal.
206521. BORD, barockstil, 1920-tal.

Fanerat i björk, intarsia. Rund skiva på kopplat underrede med spiralformade ben. Diameter 64, höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 654