OKÄND KONSTNÄR. Landskap, 2 oljor på duk, signerade W.Greaves. 1800-tal.

20629. OKÄND KONSTNÄR. Landskap, 2 oljor på duk, signerade W.Greaves. 1800-tal.

18x25 cm vardera.

Färgsläpp på bägge bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x25 cm vardera.

Färgsläpp på bägge bilder.

Antal besök: 1 148