ARMBAND lavasten.

ARMBAND lavasten.
2062802. ARMBAND lavasten.

Armband med historiska ansikte, troligtvis lavasten.
Stenarnas storlek ca 1,5x1,5 cm
ostämplad metall.
Längd 16 cm.

Bruksslitage, 1 sten med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!
2062802. ARMBAND lavasten.

ostämplad metall.
Längd 16 cm.

Antal besök: 399