PELARBORD, 1880-tal.

PELARBORD, 1880-tal.
206257. PELARBORD, 1880-tal.

I massivt björkträ. Rikligt arbetad pelare. Dubbla sarger upptill.
Längd 60, bredd 43, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
206257. PELARBORD, 1880-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 584