GUNNAR WALTER LILJENBERG. Tjäderspel i skogsbryn. Olja på duk, signerad.

206162. GUNNAR WALTER LILJENBERG. Tjäderspel i skogsbryn. Olja på duk, signerad.

63,5 x 43,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

63,5 x 43,5 cm.

Antal besök: 6 280