SLIDKNIV, Prins Harald, Norge, 1940-tal.

206145. SLIDKNIV, Prins Harald, Norge, 1940-tal.

Med skinnbalja, bladet märkt Geilo, och med bild på prins Harald, Norge.

Slitage knivblad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage knivblad.

Antal besök: 4 306