HERRARMBANDSUR, stål, Omega, Automatic, Seamaster, Cosmic 2000.

206128. HERRARMBANDSUR, stål, Omega, Automatic, Seamaster, Cosmic 2000.

Diameter ca. 3,8 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 3,8 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 967