FAT. porslin, Imari, 1800-talets sista kvartal.

206127. FAT. porslin, Imari, 1800-talets sista kvartal.

Vit botten med dekor i blått, orange och guld.
Diameter 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 31 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 402