SOPPTERRIN, Frankrike, 1900-talets början.

205917. SOPPTERRIN, Frankrike, 1900-talets början.

Terrin Frankrike.
Diameter 27 cm
Höjd 29 cm.

Bruksslitage, glasyrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrin Frankrike.
Diameter 27 cm
Höjd 29 cm.

Bruksslitage, glasyrsprickor.

Antal besök: 1 137