FIOL, Lark, Shanghai, 1900-tal.

2059121. FIOL, Lark, Shanghai, 1900-tal.

Med stråke. Längd ca 60 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med stråke. Längd ca 60 cm.

Antal besök: 1 094