FIGURIN. Kvinna i pose, Goebel.

205817. FIGURIN. Kvinna i pose, Goebel.

Signerad och daterad 1957
Höjden 24 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1957
Höjden 24 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 215