SOFFBORD, 1950-tal, teak, njurformad.

2058105. SOFFBORD, 1950-tal, teak, njurformad.

Höjd 39, 131x64 cm.

Ytskador och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39, 131x64 cm.

Ytskador och fläckar.

Antal besök: 1 649