Apple iBook M2453 12,1" bärbar dator.

2057813. Apple iBook M2453 12,1" bärbar dator.

35 x 30 cm.

Ej funktionstestad, slitage/skador. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 30 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 702