LJUSSTAKAR 1 par, nysilver, C G Hallberg.

205779. LJUSSTAKAR 1 par, nysilver, C G Hallberg.

Med dekor av lyra samt djurhuvuden.
Höjd ca 19,5 cm.

Slitage, fyllning med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19,5 cm.

Slitage, fyllning med skador.

Antal besök: 1 080