INDUSTRILAMPOR, 2 st varav en PeFeGe.

205747. INDUSTRILAMPOR, 2 st varav en PeFeGe.

Lampa, grå, märkt PeFeGe, längd ca 65 cm.
Lampa, gul, omärkt.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampa, gul, omärkt.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 272