BÖCKER, 8 st, bland annat Frankrike, 1700-1800-tal.

205722. BÖCKER, 8 st, bland annat Frankrike, 1700-1800-tal.

II Deel. Christelyken Vader, 1724.
Reveue de Paris 1831.
Exercices de piete, Lyon, 3 band.
Les Victoires de Martyrs, 1833.
Levanglie metede, 1801.
Pensees du pere bourdaloue, 1738.

Slitage, skador, sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reveue de Paris 1831.
Levanglie metede, 1801.

Antal besök: 320