BORDSLAMPA, Flygsfors, 1950-tal.

205676. BORDSLAMPA, Flygsfors, 1950-tal.

Klarglas samt vitfärgad innerdel. Signerade Flygsfors. Höjd 46 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 596