HÖGANÄSBOLAGET. Vas, keramik.

HÖGANÄSBOLAGET. Vas, keramik.
2056722. HÖGANÄSBOLAGET. Vas, keramik.

Signerad med fabriksstämpel och 107.
Höjd ca. 22 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Tema

Tema stengods

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 22 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Tema

Tema stengods

Antal besök: 727