FICKALENDRAR 17st delvis broderade 1890-1906 samt FINGERBORGAR 6st, silver, 1800/1900-tal.

20565. FICKALENDRAR 17st delvis broderade 1890-1906 samt FINGERBORGAR 6st, silver, 1800/1900-tal.

Fickalendrar med delvis broderade omslag från 1890-1906.

Fingerborgar 6st silver bland annat 2 st med importstämplar samt en stämplad BrL 1932.

Slitage, bucklor på fingerborgar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 307