20565. FICKALENDRAR 17st delvis broderade 1890-1906 samt FINGERBORGAR 6st, silver, 1800/1900-tal.
Fickalendrar med delvis broderade omslag från 1890-1906.
Fingerborgar 6st silver bland annat 2 st med importstämplar samt en stämplad BrL 1932.
Slitage, bucklor på fingerborgar.