BORDSSKIVA, metall och emalj, Kerstin Hörlin Holmqvist, NK-triva, 1950-tal.

205644. BORDSSKIVA, metall och emalj, Kerstin Hörlin Holmqvist, NK-triva, 1950-tal.

Diameter 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 65 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 009