AB DIÖ SLÖJD & MÖBLER, stol, 1950-tal.

2056117. AB DIÖ SLÖJD & MÖBLER, stol, 1950-tal.

Stomme i bok. Sits klädd med tyg. Sitshöjd 38/30 cm.

3 mindre hål i tyg. Bruksskick.

Tema

Sätt färg på ditt hem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Sätt färg på ditt hem

Antal besök: 1 410