VAS samt FAT, glas, Erik Höglund.

205589. VAS samt FAT, glas, Erik Höglund.

Vas, märkt H 864/186, höjd ca 18 cm.
Fat, märkt H 958/330, diameter ca 33,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 164