BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

205546. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 69, bredd 36, höjd 74 cm.

Smärre slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 504