VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

20554. VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Blandade träslag. 8 dörrar varav 4 i glas. Längd 184, bredd 31, höjd 185 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 435