TAKLAMPA SMIDE. 1900-talets mitt.

2054940. TAKLAMPA SMIDE. 1900-talets mitt.

Taklampa i svart smide och råglas.
Höjd med kedja 90-95 cm.

Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas
Gott skick, ringa bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med kedja 90-95 cm.

Antal besök: 454