SKÅP, "Herrgården", design Carl Malmsten, Bodafors, 1900-tal.

20549. SKÅP, "Herrgården", design Carl Malmsten, Bodafors, 1900-tal.

Nycklar finns, längd 104, bredd 39, höjd 185 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 4 926