VÄGGLJUSSTAKAR 1 par, 1800/1900-tal.

205414. VÄGGLJUSSTAKAR 1 par, 1800/1900-tal.

För två ljus vardera. Höjd ca 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 751